Juwelen Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1728552
19048
315
Jewellery
Ezüst(Ag) levél alakú tálka, jelzett, 13x11 cm, nettó: 28,3 g 1726237
19049
315
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, mesterjeggyel, h:17,5 cm, nettó:54 g 1319026
19050
315
75000
Jewellery
1728427
19051
315
Jewellery
Ezüst (Ag) monogramos kis kanál, 6 db, jelzett, mesterjeggyel, h: 15,5 cm, nettó: 150 g 1524537
19052
315
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, sérült üvegbetéttel, jelzett, d: 6 cm, m: 3 cm, nettó: 33,3 g
1729725
19053
315
Jewellery
Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, méret: 70, nettó: 25 g 1729721
19054
315
Jewellery
Ezüst(Ag) pecsétgyűrű, jelzett, méret: 70, bruttó: 5,6 g 1725781
19055
315
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű csiszolt türkiz kővel, jelzett, méret:50, bruttó:5 g 1727267
19056
315
28000
Jewellery
Arany (Au) nyaklánc, 14K, jelzett, h: 39 cm nettó: 4,8 g 1727286
19057
315
17000
Jewellery
Arany (Au) fülbevaló pár, szintetikus kővel, 14K, jelzett, bruttó: 3,4 g 1727292
19058
315
60000
Jewellery
Arany (Au) nyaklánc medállal, szintetikus kővel, 14K, jelzett (P. V.), nettó: 10,4 g 1726195
19059
315
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkás kanál, 6 db, jelzett, h: 11 cm, nettó: 105,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF