Juwelen Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1727121
19024
315
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott bross korallokkal, jelzett, h: 6 cm, bruttó: 3 g
1727130
19025
315
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettapár ónixszal, jelzett, bruttó: 8,2 g 1727136
19026
315
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű rombusz alakú borostyánnal, jelzés nélkül, méret: 49 cm, bruttó: 6,6 g
1727168
19027
315
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 14,8 g
1727151
19028
315
Jewellery
Ezüst(Ag) gombok, 3 db, jelzéssel, egyiken horpadás, jelzés nélkül, nettó. 5,4 g 1727064
19029
315
Jewellery
Ezüst(Ag) ceruza, jelzett, h: 8,5 cm, bruttó: 7 g 1727125
19030
315
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete zománccal díszített bross, jelzett, 5x4 cm, bruttó: 8,7 g 1727039
19031
315
Jewellery
Ezüst(Ag) szalvétagyűrű, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 5,9 g
1727111
19032
315
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc szintetikus tejopál medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 10,5 g 1727055
19033
315
Jewellery
Ezüst(Ag) bross markazit díszítéssel, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 12,5 g
1727048
19034
315
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, üveg mozaikkal, jelzés nélkül, deformációval, méret: 53, bruttó: 5 g 1727032
19035
315
Jewellery
Ezüst(Ag) szalvétagyűrű, jelzett, d: 5 cm, nettó: 21,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF