Lambrecht Kálmán: A Mount Everest ostroma. A Hat világrész. Utazások és felfedezések. XVIII. kötet. Bp., 1924, Világirodalom Könyvkiadóvállalat-Weiler és Társa. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés.