A Nagy Háború írásban és képben. I-VII. kötet. Első rész: Északon és délen I-IV. kötet. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, többnyire kopott borítóval, és gerinccel, a nyugati hadszíntér II. kötetének a gerince sérült, hiányos, kijáró lapokkal, illusztrációkkal.
Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Díszes vászonkötésben, egy kis szakadástól eltekintve jó állapotban
Rónai Horváth Jenő Rajzmellékletek az újabbkori hadviselés története czímű műhöz. A munkát írta és a rajzmellékleteket tervezte - - Bp. 1891. Pallas. 2 sztl. lev. 75 térképmelléklet. Korabeli, kopottas félvászon-kötésben, az eredeti borító ráragasztva.