Steiner Szilárd dr.: A színes fotográfozás.
Bp. 1913. KMTT. XII, 265... https://www.darabanth.com/de/315-Fernauktion/315.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2500007/Steiner-Szilard-dr-A-szines-fotografozas---Bp-1913-KMTT-XII-265p-plus-7t-szines-mumellC3~II1724987
1724987
15423
315
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Steiner Szilárd dr.: A színes fotográfozás.
Bp. 1913. KMTT. XII, 265p. + 7t. (színes műmellékletek) Kiadói, kopottas egészvászon-kötésben
: vörös_iván