Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Bieber Károly: A díszműkovács. Sajtó alá rendezte Némedy István. Ipari szakkönyvtár 104-106. Bp.,(1944), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, ("Szikra"-ny.), 276+1 p.+ 26 t. Számos szövegközti ábrával, egészoldalas fotókkal illusztrációkkal. Félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, javított, megerősített kötéssel,két kijáró egészoldalas illusztrációval (36-37., 62-63.), belül alapvetően jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván