https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 391
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1654982
16243
315
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kazimir Károly: A népművelő színház. Elvek és Utak. Bp.,1972, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1681147
16244
315
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somlyó György: Szemfényvesztő fügefa. Bp., 1963, Szépirodalmi.A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1701053
16245
315
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 1681886
16246
315
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szávai Géza: Kivégzősdi. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Pont Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1695824
16247
315
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Petőfi Sándor összes költeményei. Harmadik népies kiadás egy kötetben. Millenniumi kiadás. Bp.,é.n, Athenaeum, 788 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, némileg sérült gerinccel, kissé foltos gerinccel és borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1698077
16248
315
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Dezső: Gutenberg. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1670831
16249
315
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somlyó György: Mesék a mese ellen. Költemények prózában. Bp., 1967, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált Deutsch Aladár (1899-1973) főorvosnak.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse