Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Ady Endre: A forradalmár Petőfi. (Petőfi Sándor válogatott forradalmi költeményei.) Összeválogatta s elüljáró írással ellátta --. Budapest, 1910. Deutsch Zsigmond és Társa [ny. Márkus Samu]. 200 p. Első kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, az eredeti papírborító bekötve. Jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván