Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1713904
11082
315
220000
Sculptures, statuettes, plaques
Claude Michel Clodion után: La Cigale (A kabóca). Nagy méretű bronz, fa talapzaton, jelzett (Clodion), m: 38 cm, kb 25 kg / Claude Michel Clodion: Le Cigale. Large bronze statue on wood underside 38 cm, 25 kg
1713815
11083
315
30000
Jose Cardona (1878-1923): Harmonikás fiú. Bronz szobor. Jelzett (LV Bronze Garanti), m:30 cm / Jose Cardona (1878-1923): Boy with accordion. Bronze statue. Signed. 30 cm 1726186
11084
315
11000
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Fürdés után. fehér mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedésekkel, m: 39 cm 1730418
11085
315
Petőfi Sándor mint vándorszínész fém szobor. 15 cm
1726039
11086
315
Alabástrom macska szobor, kopásokkal, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF