Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 17

Claude Michel Clodion után: La Cigale (A kabóca). Nagy méretű bronz, fa talapzaton, jelzett (Clodion), m: 38 cm, kb 25 kg / Claude Michel Clodion: Le Cigale. Large bronze statue on wood underside 38 cm, 25 kg
11082.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Jose Cardona  (1878-1923): Harmonikás fiú. Bronz szobor. Jelzett (LV Bronze Garanti), m:30 cm / Jose Cardona  (1878-1923): Boy with accordion. Bronze statue. Signed. 30 cm
11083.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
18

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Fürdés után. fehér mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedésekkel, m: 39 cm
11084.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Petőfi Sándor mint vándorszínész fém szobor. 15 cm
11085.

Rufpreis:
5 000 HUF

Alabástrom macska szobor, kopásokkal, m: 14 cm
11086.

Rufpreis:
1 000 HUF
38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF