Tétel

Katalognummer:

19002.
Beendet 314. Fernauktion
Juwelen

Rufpreis:

24 000 HUF

Beschreibung:

14 K jelzett, mesterjegyes arany gyűrű kissé sérült kövekkel méret: 52; 3,14g / Hallmarked 14 C gold ring with damaged gems 3,14 g

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván