XIX. sz eleje: Biedermeier naptáras keretóra, ingás szerkezettel negyed ütős, felhúzókulcs nélkül, . Javításra szorul. Hibátlan zománc számlappal, jó állapotú aranyozott fa részekkel. / Begining of the XIXth century: Biedermeier antique frame clock, with original mechanics, without winder. Needs repair. 42x49 cm
XIX. sz második fele:Utazóóra, ébresztő funkcióval. Működő állapotban, kissé kopott borítással. / Second half of the XIXth century. Traveller's watch with alarm,
XIX. sz.: Ingajáratos falióra, feles ütős szerkezettel, hibátlan porcelán számlappal, porcelán betétes bronz ingával. Kissé hiányos fa tokban. Működőképes, de javításra szoruló szerkezettel 100 cm / XIXth century. Wall clock with pendulum. With porcelain inlays on the pendulum, porcelain dial. Wooden case with missing parts. 100 cm