Uhren

Zahl der Lose: 21

Louis Lobel mutatós automata karóra. Nagyméretű, bőr szíjjal, működő, szép állapotban / Automatic mens watch d: 4 cm
11216.

Rufpreis:
12 000 HUF

Juwel karóra, sérült műbőr szíjjal, működik
11217.

Rufpreis:
10 000 HUF

Marvin Grandville quartz női karóra, eredeti bodozában, bőr szíjjal, elem nélkül.
11218.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vegyes óra tétel, 12 db, főként karórák (Mustang, Cardini, Giani-Giorgio, stb.) + 2 db szíj
11219.

Rufpreis:
3 000 HUF

XIX. sz. vége: Falióra ingajáratos, felesütős, hibátlan zománc számlappal, jó állapotban 90x37 cm
11220.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

XIX. sz eleje: Biedermeier naptáras keretóra, ingás szerkezettel negyed ütős, felhúzókulcs nélkül, . Javításra szorul. Hibátlan zománc számlappal, jó  állapotú aranyozott fa részekkel. / Begining of the XIXth century: Biedermeier antique frame clock, with original mechanics, without winder. Needs repair. 42x49  cm
11221.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Nagy replika óragyűjtemény: 79 db különféle karóra replika (köztük Breitling, Mont Blanc, Rolex, stb.), berakóba rendezve, újszerű, jó állapotban
11222.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

11223.

Rufpreis:
12 000 HUF

XIX. sz.: Ingajáratos falióra, feles ütős szerkezettel, hibátlan porcelán számlappal, porcelán betétes bronz ingával. Kissé hiányos fa tokban. Működőképes, de javításra szoruló szerkezettel 100 cm / XIXth century. Wall clock with pendulum. With porcelain inlays on the pendulum, porcelain dial. Wooden case with missing parts. 100 cm
11224.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF