Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1723834
11045
314
Sculptures, statuettes, plaques
Aggódás, faragott fa szobor, m: 24 cm 1716136
11046
314
28000
cca 1910 Jules Moigniez után: Aranyfácán. Bronz, jelzett, m:9,5 cm, h:17 cm 1674655
11047
314
48000
Csúcs Ferenc (1905-1999): Templomba menő. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:31 cm 1682758
11048
314
48000
Carlos jelzéssel: Ave Cézár. Bronz, márvány talapzaton, mozog a rögzítésnél, m: 48 cm
1719567
11049
314
8 db művészi réz plakett és domborítás. nagyrészt jelzettek. 1677472
11050
314
Jelzés nélkül: Puttó fej. Fali dombormű, gipsz, hibás, 32×28 cm
1702551
11051
314
Capodimonte kalapos hölgy libákkal, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:25 cm
1702566
11052
314
Capodimonte iskolás lány és fiú, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:24 cm (2×)
1718607
11053
314
26000
Jelzés nélkül: Agár. Bronz, fa talapzaton, m:21,5 cm, h:28 cm 1720130
11054
314
Keleti bölcsek, 2 db zsírkő szobor, m: 11 ill. 17 cm 1653390
11055
314
Faragott fa madár szobor, asztali dísz / Carved wood bird statue 23 cm
1529936
11056
314
6500
Maksymets Viktor: A Turul és a kígyó harca, fa, jelzés nélkül, levehető szárnyakkal, m: 63,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF