Foto

Zahl der Lose: 391

cca 1930 Díszmagyarba öltözött azonosítatlan férfi műtermi fotója, kitüntetésekkel, Lobenwein K. Sopron műterméből, kartonra ragasztva, 14x10,5 cm
12288.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

cca 1930 Balatoni vitorlások, 4 db korabeli üveglemez negatív, 9x6,5 cm
12289.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1940 Görög színdarab mozdulatművészeti színházi előadás. Fotó kartonon. 30x24 cm
12290.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1940 Vegyes fotó tétel, összesen 10 db, köztük, Gerőffy Elisahbeth táncosnő, Városliget, bál és bálozók, hentesek a vágóhíd előtt, köztük jelzettek, 11x16 és 23x29 cm közti méretben
12291.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900-1940 Vegyes fotó tétel, összesen 8 db, köztük nagyméretű fotók, asztalos műhely, műtermi fotók, Karthágó gőzös, Gerőffy Elisabeth táncosnő, sakkverseny, többségük jelzett, 12x17 és 21,5x28 cm közti méretben
12292.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 A kolozsvári M. Kir. Áll. Felsőkereskedelmi Iskola végzett hallgatóinak tablófotója, Kolozsvár Foto Joanovics utóda, 21x28 cm.
12293.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Orelly fotó, vélhetőleg Ast Ede (?-?) a Rapid vasbetonfödém feltalálója nyitott kiállítási standján, üvegezett keretben, 16×23 cm
12294.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF