Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Kiadói félbőr sorozatkötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, az I. kötet gerince kissé viseltes, tulajdonosi névbélyegzővel.
Reichenhaller Petheő Jenő: A fényképezés vezérfonala kező amatőrök számára. Magyar Könyvtár. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 64 p. Kiadói papírkötés, szakadozott gerincű borítóval, 19-31. oldal között kijáró lapokkal.
A Szinházi Élet évkönyve - Művészeti almanach Szerkeszti Incze Sándor Bp. 1919. Szinházi Élet. 288 l. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, közte Vágó László műépítész szinháztervei, rajzai és a megépült Magyar Szinház külső és belső képei. Korabeli félvászon kötésben.
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége.Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Feld István: Késő reneszánsz és kora barokk. Magyar Építészet 3. Bp.,(2002), Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1980, Corvina Kiadó, 240+48 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva.