Olvashatatlan jelzéssel: Budapest Országház. Rézkarc, papír, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/313-Fernauktion/313.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Olvashatatlan-jelzessel-Budapest-Orszaghaz-Rezkarc-papir-uvegezett-keretben-8-5C39713-cm~II1712894
1712894
10254
313
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Budapest Országház. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8,5×13 cm
: vörös_iván