Juwelen Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1706168
19061
312
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, színes ásványokkal, jelzett, 3x2 cm, bruttó: 6 g 1706388
19062
312
26000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,5 g 1710351
19063
312
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, karlánc, fülkarika, jelzéssel, jelzés nélkül, nettó: 4,5 g 1710346
19064
312
Jewellery
Ezüst(Ag) nyakkendőtű ónix díszítéssel, jelzett, h: 6 cm, bruttó: 1,5 g 1710336
19065
312
Jewellery
Ezüst(Ag) pecsétgyűrű ónixszal, jelzett, méret: 63, bruttó: 6,3 g 1710331
19066
312
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) indiánfejes gyűrű, jelzett, méret: 63, nettó:10 g 1710333
19067
312
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű jáde kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 10,6 g 1479413
19068
312
48000
Jewellery
Arany(Au) 10K karkötő, jelzett(Italy), h: 20 cm, kopásnyomokkal, nettó: 12,4 g 1693929
19069
312
Jewellery
Ezüst(Ag) nyilas függő, jelzett, d: 1,3 cm, nettó: 1,5 cm
1693921
19070
312
Jewellery
Ezüst(Ag) "B" függő, apró szintetikus kövekkel, jelzett, 1,3x2,3 cm, beruttó: 1,4 g 1661643
19071
312
9500
Jewellery
Korallal díszített sérült ezüst(Ag) karkötő, h: 15 cm, jelzés nélkül, bruttó: 15,7 g
1693942
19072
312
Jewellery
Ezüst(Ag) süteményes lapát, h: 14 cm, nettó: 28,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF