Juwelen Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1590709
19037
312
40000
Jewellery
Női arany karóra (14 K), jelzett, nem működik, aranyozott francia szíjjal, bruttó: 21 g
1712160
19038
312
Jewellery
6 db ezüst sajtlándzsa / Silver cheese spheres 25,7 g 1712163
19039
312
Jewellery
Ezüst szardínia lapát 14,3 g / Silver sardines spoon 1712168
19040
312
Jewellery
Ezüst fűszertartó kanállal / Silver spice holder 11,5 g 1712162
19041
312
Jewellery
Szecesszós ezüst kanál / Art Nouveau silver spoon 8,4 g 1712166
19042
312
Jewellery
Ezüst gyermeketető / baba kanál / Silver child spoon 29 g 1712153
19043
312
Jewellery
Ezüs fűszertartó. Jelzett./ Silver spice holder 11 g 1712151
19044
312
Jewellery
Ezüst csigás villa és kiskanál. Jelzett. / Silver spoon 17 g
1712155
19045
312
Jewellery
Ezüst villácskák Jelzett./ Silver forks 19,4 g 1712144
19046
312
Jewellery
Ezüst habos kanál. Jelzett / Silver foam spoon 26,7 g 1710344
19047
312
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű hiányos markazit és kopott hegyikristály díszítéssel, jelzés nélkül, méret: 57, bruttó: 3,8 g 1712145
19048
312
Jewellery
Ezüst habos kanál. Jelzett / Silver foam spoon 32 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF