Kneipp Sebestyén: Víz-kúrám, 30 esztendőnél tovább próbálva és írva a betegségek gyógyítására és az egészség föntartására. Kneipp Sebestyén után írta és kiadta Huszár Károly. Bp., 1891, Bagó Márton és Fia. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó álalpotban.