1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
1969 Nemzetközi galambkiállítás katalógus. Budapest, 1969. december 12-14. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 151 p. Kiadták 2000 példányban.
1969 Országos galambkiállítás. Budapest, 1969. február 7-9. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 41+1 p. Kiadták 2000 példányban.