https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 248

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1956 A Kis Újság, a Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt politikai napilapjának november elsejei száma, benne a forradalom híreivel
1
12809.

1956 A Kis Újság, a Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt politikai napilapjának november elsejei száma, benne a forradalom híreivel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 A Magyar Világ, független politikai napilap november elsejei száma, benne a forradalom híreivel
1
12810.

1956 A Magyar Világ, független politikai napilap november elsejei száma, benne a forradalom híreivel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
1
12811.

1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1958 Élet és tudomány. XIII. évf., fél évfolyam, 27-52. számok. Átkötött félvászon-kötésben, szakadt hátsó szennylappal.
1
12812.

1958 Élet és tudomány. XIII. évf., fél évfolyam, 27-52. számok. Átkötött félvászon-kötésben, szakadt hátsó szennylappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1958 a Szabad Föld falinaptára, a hajtások mentén kis szakadásokkal
1
12813.

1958 a Szabad Föld falinaptára, a hajtások mentén kis szakadásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
1
12814.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
1
12815.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1964-1965 a a Pajtás újság úttörőújság 13 lapszáma, érdekes írásokkal
1
12816.

1964-1965 a a Pajtás újság úttörőújság 13 lapszáma, érdekes írásokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1969 A Ludas Matyi c. szatirikus hetilap 1969-es, XXV. évfolyamának számai egybekötve. Teljes évfolyam. Korabeli egészvászon kötésben.
1
12817.

1969 A Ludas Matyi c. szatirikus hetilap 1969-es, XXV. évfolyamának számai egybekötve. Teljes évfolyam. Korabeli egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1969 Nemzetközi galambkiállítás katalógus. Budapest, 1969. december 12-14. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 151 p. Kiadták 2000 példányban.
1
12818.

1969 Nemzetközi galambkiállítás katalógus. Budapest, 1969. december 12-14. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 151 p. Kiadták 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1969 Ezermester. XIII. évf. 1-12 számok, teljes évfolyam. Szerk.: Szücs József. Bp., 1969, Egyetemi Nyomda. Korabeli félműbőr-kötés.
1
12819.

1969 Ezermester. XIII. évf. 1-12 számok, teljes évfolyam. Szerk.: Szücs József. Bp., 1969, Egyetemi Nyomda. Korabeli félműbőr-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1969 Országos galambkiállítás. Budapest, 1969. február 7-9. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 41+1 p. Kiadták 2000 példányban.
1
12820.

1969 Országos galambkiállítás. Budapest, 1969. február 7-9. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 41+1 p. Kiadták 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse