1942 A Magyar Nemzet Naptára. Bp., Globus Rt.-ny. Számos fotóval illusztrálva. Papírkötés, szakadozott borítóval, gerinccel. Benne: Az új világháború kislexikona.
1943 Az öt világrész harca. Az uj világháború történetének második része 1941. XI-től 1942. XI-ig. Pesti Hírlap Évkönyve 1943. Papírkötésben, megviselt állapotban, foltos borítóval, 18-47. és 50-79. oldalak között a lapok kijárnak.
1943 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 551 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült gerinccel.
1944 Signal extra, a magyar nyelvű német propagandaújság különszáma interjúval Walther Funk gazdasági miniszterrel és képes tudósítással a V-1-es rakéták bevetéséről, 8 p.
cca 1945-1947 Kit válaszunk! Szabadság! Jog! Kötelesség! A Szabad Ügyvédség Pártjának politikai röplapja, dr. Rupert Rezső (1880-1961) elnökjelölt mellett felszólító támogatásra.
1945 Az Ideiglenes Nemzeti Kormány Rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról, kissé viseltes állapotban, 29x21 cm
Rebuild Budapest! Manninger János fotóival. A tipográfiát Kozma Lajos tervezte. Bp.,1945, Muncipial Tourist Office, 16 p. Kiadói papírkötés, az egyik lapon kis hiánnyal. Angol nyelvű füzet a háborús pusztításokról.
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db: cca 1947 Virágzó mezőgazdaságot, jómodú parasztságot teremt a hároméves terv. Bp., Szikra. Ceruzás firkával. 1952 A szocialista iparosodás kérdései a népgazdaságunk ötéves terve. II. évfolyam 2. Tananyag a Magyar Dolgozók Pártja Politikai Iskolái Számára. Bp.,1952, Szikra. Ceruzás aláhúzásokkal.