30677.
Beendet 311. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
DN "Hajdú-Bihar Megye Önkormányzata / Emlékérem" aranyozott fém emlékérem, sérült tokban (65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karcok