15039.
Beendet 311. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.