15219.
Beendet 311. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.