15915.
Beendet 311. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
A sebészet tankönyve. Szerk.: Wullstein, [Ludwig]; Wilms, [Max]. 1-2. köt. Bp., 1911-1914, Franklin. Kopott vászonkötésben, az első kötet kicsit hiányos címlappal, a második kötet kötése kissé laza, gerince félig elválik.