15874.
Beendet 311. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban