Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1915. évi törvénycikk. Magyar Törvénytár. Jegyzetekkel ellátta Dr. Térfy Gyula. Bp., 1916, Franklin. Kiadói félbőr kötés, gerincnél és a hátsó kötéstábla sérült, kopottas állapotban.
Bartóffy-Kincsesy-Schirilla: Az Értelmiségi Munkavállalókat foglalkoztató Munkaadók gyakorlati kézikönyve, Az Értelmiségi Munkanélküliség rendelkezésre vonatkozó jogszabályok gyakorlati kézikönyve legújabb kiadása. 1943. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Indoklás a magyar általános polgári törvénykönyv tervezetéhez. Ötödik kötet. Öröklési jog. Budapest, 1902, Grill Károly Cs. és Kir. Udv. Könyvkereskedése, 463 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle, kötés