Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Teleki József: Hunyadiak kora Magyarországon 10. kötet. Pest, 1853, Emich Gusztáv. Albert király és Erzsébet királyné acélmetszetű képével, hét hasonmással. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, de egyébként jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván