15838.
Beendet 311. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Pálinkás Gyula: SzÅ‘lészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1955, MezÅ‘gazdasági. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, szakadt cÃmoldallal, de egyébként jó állapotban.