Petrovics Elek: Rippl-Rónai. Bp.,(1942), Athenaeum. Kiadói sérült geri... https://www.darabanth.com/de/311-Fernauktion/311.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~300034/Petrovics-Elek-Rippl-Ronai-Bp-1942-Athenaeum-Kiadoi-serult-gerincu-egeszvaszon-kotes~II1702877
1702877
15786
311
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Petrovics Elek: Rippl-Rónai. Bp.,(1942), Athenaeum. Kiadói sérült gerincű egészvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, hullámos lapokkal.
: tánczos_gábor