800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Vegyes könyvtétel, 3 db: Lázár Béla: Írók és művészek között. Száz vidám história. Képekkel. Bp.,1918, Pallas. Kiadói papírkötés. Révész Béla: Esztergomi lélek. Rudnay Gyula illusztrációival. Bp.,1934, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel. Tersánszky J. Jenő: A félbolond. Nagybányai művészek rajzaival. Bp., é.n., Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés.