Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

16

Beschreibung:

Magyar hun mondák Helbing Ferenc képeivel. Bp.,én., Rigler József Ede Papírneműgyár R.-T. kiadása és Offszetnyomása, 16 sztl. lev. Első kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblánál a fűzés kissé laza.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor