Karinthy Frigyes: Minden másképpen van. 1-2. kötet. Karinthy Frigyes munkái. (Ötvenkét vasárnap.) Bp.,[1929],Athenaeum, 326 p. Korabeli dúsan aranyozott egészvászon-kötés. Szép állapotban.