Stich

Zahl der Lose: 85

cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Városliget Pesten, acélmetszet, jelzett, paszpartuban, foltos, 14×18 cm, teljes: 15x24 cm./ Városliget in Pest. Steel engraving in paspartu, 14×18 cm, full: 15x24 cm.
11027.

Rufpreis:
5 000 HUF

11028.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1860 Olasz virágárus lány litográfia /  Italian flower seller girl , lithography 19x28 cm
11029.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1840 Agra, Citadella, acélmetszet / etching. Page size: 23x15 cm
11030.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1840 Illinois Kaskaskia. / Usa, Kaskaskia, Ill.  etching. Page size: 23x15 cm
11031.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1840 Honfleur Franciaország acélmetszet / Honfleur, France etching. Page size: 23x15 cm
11032.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1860 Csokoládé-árus lány litográfia / Chocholate seller girl, lithography 19x28 cm
11033.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1840 5 db vegyes régi acélmetszet Tyrus, Fort Dauphin, Read River, Meroe, Schwetzingen / etchings. Page size: 23x15 cm
11034.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Hradek vára (Felvidék) acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11035.

Rufpreis:
4 000 HUF

11036.

Rufpreis:
2 000 HUF

11037.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11038.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF