Stich

Zahl der Lose: 85

1872 Divatkép a Divathoz, Pl. 158., színezett acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, hosszában hajtásnyommal, az egyik szélen kis szakadással, 37x27 cm.
11014.

Rufpreis:
1 000 HUF

1860 Legujabb magyar divatkép, színezett litográfia, melléklet a Nővilág 1860 6. számában, Pest, Heckenast Gusztáv, hosszában hajtásnyommal, kis szakadással, 28x40 cm.
11015.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1855 Josef Kriehuber (1800-1876): Eduard von Bach (1815-1884) osztrák politikus, Alexander Bach (1813-1893) testvére, L. T. Neumann bécsi műhelyében készült, litográfia, paszpartuban, tintás bejegyzéssel, szakadással, javított, 41x29,5 cm.
11016.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1851 Josef Kriehuber (1800-1876): Joseph Freiherr von Barco (1798-1861) osztrák altábornagy, L. T. Neumann bécsi műhelyében készült, litográfia, paszpartuban, tintás bejegyzéssel, javítással, az egyik sarkánál kis hiánnyal, 40x32 cm
11017.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1859 Josef Kriehuber (1800-1876): Franz Johann Nepomuk Reichsgraf von und zu Eltz (1786-1873) altábornagy, Johann Haller-ny., litográfia, tintás bejegyzéssel, 40x30 cm
11018.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1843 Josef Kriehuber (1800-1876): Ignaz Maria III Graf von Attems-Heiligenkreuz (1774-1861) stájer kormányzó, császári tanácsos, J. Höfelich-ny., litográfia, paszpartuban, körbevágva, gyűrődéssel, 32x25 cm
11019.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1849 Josef Kriehuber (1800-1876): Karl von Schönhals (1788-1857) osztrák tábornok, táborszernagy, katonai szakíró, Bécs, A. Paterno-ny., litográfia, paszpartuban, ceruzás bejegyzéssel, 35x27 cm
11020.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1899 William Unger (1837-1932): Ismeretlen férfi portréja, Bécs, Verlag der Gesellschaft für vervielf. Kunst, rézkarc, paszpartuban, 18x23 cm
11021.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1863 Ludwig Rohbock (1820-1883): Szent Mihály temploma Sopronban, acélmetszet, papír, 19x13 cm
11022.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Nagymaros. acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11024.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Brassó a délnyugati oldalról acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11025.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Visegrád Salamontorony. acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11026.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF