1872 Divatkép a Divathoz, Pl. 158., színezett acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, hosszában hajtásnyommal, az egyik szélen kis szakadással, 37x27 cm.
cca 1855 Josef Kriehuber (1800-1876): Eduard von Bach (1815-1884) osztrák politikus, Alexander Bach (1813-1893) testvére, L. T. Neumann bécsi műhelyében készült, litográfia, paszpartuban, tintás bejegyzéssel, szakadással, javított, 41x29,5 cm.
cca 1851 Josef Kriehuber (1800-1876): Joseph Freiherr von Barco (1798-1861) osztrák altábornagy, L. T. Neumann bécsi műhelyében készült, litográfia, paszpartuban, tintás bejegyzéssel, javítással, az egyik sarkánál kis hiánnyal, 40x32 cm
cca 1859 Josef Kriehuber (1800-1876): Franz Johann Nepomuk Reichsgraf von und zu Eltz (1786-1873) altábornagy, Johann Haller-ny., litográfia, tintás bejegyzéssel, 40x30 cm
cca 1843 Josef Kriehuber (1800-1876): Ignaz Maria III Graf von Attems-Heiligenkreuz (1774-1861) stájer kormányzó, császári tanácsos, J. Höfelich-ny., litográfia, paszpartuban, körbevágva, gyűrődéssel, 32x25 cm
cca 1849 Josef Kriehuber (1800-1876): Karl von Schönhals (1788-1857) osztrák tábornok, táborszernagy, katonai szakíró, Bécs, A. Paterno-ny., litográfia, paszpartuban, ceruzás bejegyzéssel, 35x27 cm