Keramiken Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1695966
11141
311
Art-ceramics
Mázas kerámia kiöntő, hibátlan, jelzés nélkül, m: 17,5 cm 1695807
11142
311
Art-ceramics
Habánia kerámia pálinkatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm 1695789
11143
311
Art-ceramics
Olasz kerámia váza, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 19,5 cm
1695407
11144
311
Art-ceramics
1699384
11145
311
Art-ceramics
Antheor francia (1db) és Caldas de Rainha (2db) mázas kerámia tálak, jelzett, lepattanással, d: 26 cm (x2), és d: 27 cm 1700972
11146
311
Art-ceramics
Labrador mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1701038
11147
311
Art-ceramics
Tófej retró mázas kerámia váza, (matricával) jelzett, m: 12 cm, d: 10 cm 1700950
11148
311
Art-ceramics
John F. Kennedy (1917-1963) kerámia büszt, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 1556494
11149
311
100
Art-ceramics
Bakancs alakú asztali írószertartó, mázas kerámia, jelzés nélkül, 12×8×18 cm
1625714
11150
311
100
Art-ceramics
Kis vegyes kerámia és üveg tétel, közte kézzel festett is 1649610
11151
311
Art-ceramics
Dekoratív mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm
1667746
11152
311
Art-ceramics
Kutyus, kerámia figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 20x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF