Keramiken Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1695175
11129
311
Art-ceramics
Gmundner mázas kerámia díszkancsó, kis kopásokkal, m: 42,5 cm
1683978
11130
311
Art-ceramics
Kéményseprő fiúcska, P jelzéssel, mázas kerámia, kopott, m:16 cm
1590800
11131
311
Art-ceramics
Jelzett (R) iparművész retró asztali lámpa, mázas kerámia, elvágott zsinórral, hibátlan, m: 22 cm
1696368
11132
311
Art-ceramics
Habán másolat kerámia tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 31 cm 1695153
11133
311
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm.
1620548
11134
311
Art-ceramics
Dekoratív virágos kerámia leveses tányér, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 24,5 cm
1702433
11135
311
Art-ceramics
Mázas kerámia cukortartó és hamutál, a cukortartón kis lepattanások, jelzés nélkül, d: 12 és 14 cm
1702400
11136
311
Art-ceramics
Mázas Korondi fazekas falitányér, kis lepattanással, d: 19 cm
1695943
11137
311
Art-ceramics
Habán stílusú mázas kerámia kulacs, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 30,5 cm 1463458
11138
311
100
Art-ceramics
Tihany kerámia plakett, és egy gipsz plakett kis hibával, 14×11 cm, 13×11 cm 1556352
11139
311
Art-ceramics
1696343
11140
311
Art-ceramics
Habán stílusú kerámia korsó, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF