Foto

Zahl der Lose: 365

Pócsik Anita (?- ): Cigarettával, jelzett fotó, paszpartuban, 10,5×7 cm
12794.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Pócsik Anita (?- ): Riadtság, jelzett fotó, paszpartuban, 12×12 cm
12795.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pócsik Anita (?- ): Női portré, jelzett fotó, paszpartuban, 16×16 cm
12796.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pócsik Anita (?- ): Esernyővel, jelzett fotó, paszpartuban, 11,5×7,5 cm
12797.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pócsik Anita (?- ): Női portré, jelzett fotó, paszpartuban, 13,5×10,5 cm
12798.

Rufpreis:
1 400 HUF

Piri Reisz: Zuhany jelzett vintage fotó, sarkán törésnyommal,  24x15 cm
12799.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1941 Marosvásárhely, Diáklányok felvonulása magyaros ruhában, Roth Mária fotója, kartonra kasírozott fotó, 17x23 cm
12800.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1975 Tóth Béla (?-?): MALÉV pilóták a vezetőfülkében, pecséttel jelzett fotó, 12x18 cm
12801.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1975 Török László: Koncert után, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12802.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Váli Gábor: Szájharmónikások. Jelzett vintage fotó. 24x15 cm
12803.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1970 Váli Gábor: Dunakorzó az Újpesti rakpartnál. Jelzett vintage fotó. 18x24 cm
12804.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1970 Váli Gábor: Jégzajlás a Dunán 3 db vintage fotóművészeti alkotás, hátoldalt jelezve 23x17 cm
12805.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF