Foto Zahl der Lose: 365
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1695294
12794
311
Photo
Pócsik Anita (?- ): Cigarettával, jelzett fotó, paszpartuban, 10,5×7 cm 1695291
12795
311
Photo
Pócsik Anita (?- ): Riadtság, jelzett fotó, paszpartuban, 12×12 cm 1695289
12796
311
Photo
Pócsik Anita (?- ): Női portré, jelzett fotó, paszpartuban, 16×16 cm 1695287
12797
311
Photo
Pócsik Anita (?- ): Esernyővel, jelzett fotó, paszpartuban, 11,5×7,5 cm 1695280
12798
311
Photo
Pócsik Anita (?- ): Női portré, jelzett fotó, paszpartuban, 13,5×10,5 cm 1695186
12799
311
3400
Photo
Piri Reisz: Zuhany jelzett vintage fotó, sarkán törésnyommal, 24x15 cm
1703150
12800
311
Photo
1941 Marosvásárhely, Diáklányok felvonulása magyaros ruhában, Roth Mária fotója, kartonra kasírozott fotó, 17x23 cm
1703206
12801
311
Photo
cca 1975 Tóth Béla (?-?): MALÉV pilóták a vezetőfülkében, pecséttel jelzett fotó, 12x18 cm
1695019
12802
311
3200
Photo
cca 1975 Török László: Koncert után, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
1695179
12803
311
Photo
Váli Gábor: Szájharmónikások. Jelzett vintage fotó. 24x15 cm
1695173
12804
311
Photo
cca 1970 Váli Gábor: Dunakorzó az Újpesti rakpartnál. Jelzett vintage fotó. 18x24 cm
1669260
12805
311
Photo
cca 1970 Váli Gábor: Jégzajlás a Dunán 3 db vintage fotóművészeti alkotás, hátoldalt jelezve 23x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF