Foto Zahl der Lose: 365
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1694263
12770
311
Photo
cca 1974 Tájképek, Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage fénykép, az egyik aláírt, 24x18 cm és 17x23 cm 1694268
12771
311
Photo
cca 1972 Kerékpárversenyzők, Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage fénykép, jelzés nélkül, 18x24 cm
1694269
12772
311
Photo
cca 1975 Napraforgós képek, Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db vintage fénykép, jelzés nélkül, 18x24 cm és 16,5x24 cm 1701242
12773
311
Photo
1982 Jankovszky György (1946- ): Budapest VIII., Nap utca - Futó utca sarok, aláírt, feliratozva, hátulján pecséttel jelzett, kartonra ragasztva, 12,5×17,5 cm
1701234
12774
311
Photo
1986 Jankovszky György(1946-): Víkend ház XXI, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, részben színezett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm 1701231
12775
311
Photo
1982 Jankovszky György(1946-): Budapest, Hinta a vörös nyíl 10/2, pecséttel jelzett fotó, feliratozva, kartonra kasírozva, 13x12,5 cm 1701256
12776
311
Photo
1983 Jankovszky György(1946-): New York, World Trade Center 10/2, feliratozva, kartonra kasírozva, pecséttel jelzett, 12,5x18cm 1697621
12777
311
Photo
1975 Jankovszky György(1946-): No.8., fotómontázs feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 11x9,5 cm
1695164
12778
311
Photo
1930 Kleineisel Miklós: Jegenyék a szélben. Vintage fotó, jelzett, üvegezett keretben. 30x41 cm
1704549
12779
311
Photo
Koncz Tibor (?-?): 5 db portré fotó, ceruzával a hátoldalán sorszámozva és az egyik feliratozva, 24x18 cm és 24x16 cm közötti méretben.
1703162
12780
311
Photo
Idős paraszt bácsi mesél az életéről úttörőknek, Kotnyek Antal (1921-1990) pecséttel jelzett fotója, 24x31 cm
1697535
12781
311
Photo
cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, 2 db feliratozott fotó, 12x18 cm / cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, 2 photos, 12x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF