Antik Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1700902
11100
311
11000
Antique
Intarziás biedermeier ovális fa doboz, kulccsal, kis hibákkal, m:11 cm, 20,5×32,5 cm 1673064
11101
311
Antique
cca 1900 Albert Koehler&Co szőlőleveles kínáló, jelzett, rezezett alpakka, 35×35 cm, m:19 cm 1703628
11102
311
Antique
cca 1880 bronz karácsonyi levél formájú emlék fényképtartó, festett vászon képpel, jelzés nélkül, 51×30 cm
1673717
11103
311
Antique
Díszes, fém szerelékes réz vasaló, jelzés nélkül, m: 11,5 cm
1618739
11104
311
Antique
1912 Füles tálca "Prosit" felirattal, festett pirogravír üveg lap borítással, kis repedéssel, 56×39 cm
1640503
11105
311
Antique
Osiris Isis szecessziós ón áttört szélű tálca, jelzett, 30,5×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF