Juwelen Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1647598
19050
310
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) art deco cigarettatárca, belül aranyozott, jelzett (900), 15×7,5 cm, nettó: 184 g
1690838
19051
310
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzett, h: 12,5 cm, nettó: 49 g 1690841
19052
310
50000
Jewellery
Ezüst (Ag.) evőeszközök, összesen:11 db, nettó:486 g 1667668
19053
310
15000
Jewellery
Antik angol ezüst(Ag) díszkanál rózsamintával, jelzett, h: 22 cm, nettó: 58 g
1689527
19054
310
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás pohárka, "Katika" felirattal, jelzett, m: 7,5 cm, d: 6 cm, nettó: 54,4 g 1693966
19055
310
55000
Jewellery
Ezüst(Ag) késbak, 6 db, jelzett, h: 10 cm, nettó: 221,4 g
1693964
19056
310
17000
Jewellery
Ezüst(Ag) süteményfogó csipesz, jelzett, h: 16 cm, nettó: 64,6 g
1693958
19057
310
17000
Jewellery
Ezüst(Ag) svéd rózsás díszkanál, jelzett, h: 20 cm, nettó: 63,2 g
1693956
19058
310
Jewellery
Ezüst(Ag) dán szecessziós habmerő kanál, jelzett, h: 21 cm, nettó: 60,3 g
1693955
19059
310
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) szalvétatartó, jelzett, 14x14 cm, nettó: 92 g
1693013
19060
310
Jewellery
Ezüst (Ag.) medálok, jelzettek és jelzés nélküliek, dobozban, bruttó: 11,8 g.
1653407
19061
310
50000
Jewellery
Ezüst (Ag.) szecessziós villa készlet (6db), jelzett, h:21,5 cm (6×), nettó: 468 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF