Juwelen Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1693943
19026
310
Jewellery
Ezüst(Ag) kagyló hamuzó, jelzett, 7,5x4,4 cm, nettó: 97 g 1693942
19027
310
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) süteményes lapát, h: 14 cm, nettó: 28,7 g
1693951
19028
310
Jewellery
Ezüst(Ag) életfa függő, jelzett, 4,3x3,5 cm, nettó: 10,2 g 1693948
19029
310
Jewellery
Ezüst(Ag) koronás címeres fűszertartó, d: 5,5 cm, nettó: 29,6 g 1693801
19030
310
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív glídes nyaklánc, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 34,9 g
1693915
19031
310
Jewellery
Ezüst(Ag) sündisznó függő, 2,2x1,2 cm, nettó: 2,7 g 1693883
19032
310
Jewellery
Ezüst(Ag) kettős kereszt fülbevalópár, jelzett, 1,5x0,9 cm, nettó: 2,3 g 1693962
19033
310
Jewellery
Ezüst(Ag) svéd virágos áttört nyelű villácska, jelzett, h: 10,2 cm, nettó: 9,5 g 1693959
19034
310
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás nyelű, részben aranyozott kávéskanál, jelzett, h: 12 cm, nettó: 8 g 1693939
19035
310
Jewellery
Ezüst(Ag) bika függő, jelzett, 3,1x1,8 cm, nettó: 2,7 g 1693936
19036
310
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) Spokane Falls kiskanál, jelzett, h: 13 cm, nettó: 14,6 g 1693935
19037
310
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) "CapFerret" koronás kiskanál, jelzett, h: 11,2 cm, nettó: 14,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF