15004.
Beendet 310. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, az elülső szennylapon névbejegyzéssel és ceruzás jegyzettel, ex libris-szel, a címlapon névbejegyzéssel és beragasztott cikkel.