Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati ... https://www.darabanth.com/de/310-Fernauktion/310.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~500001/Baktay-Ervin-A-vilag-tetejen-Korosi-Csoma-Sandor-nyomdokain-nyugati-Tibetbe-Bp-e-n-Lam~II1658323
1658323
15029
310
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Baktay Ervin: A világ tetején. KÅ‘rösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, dÃszes vászonkötésben, az elején foltos lapokkal
: tánczos_gábor