Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Vegyes könyvtétel, 8 db: Livius: A római nép története a város alapításától 1-2. kötet. Fordította Kiss Ferencné, Muraközy Gyula. Bibliotheca Classica. Bp., 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Irodalmi Élet a régi Rómában. Szemelvények Róma klasszikus századainak irodalmi életéből. Bp.,1962, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Cicero válogatott művei. Fordította: Némethy Géza. Összeállította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1959, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötésben. A görög irodalom világa. Bp.,1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Platón: Szókratész védőbeszéde. Kritón. Szókratész halála. Fordította: Devecseri Gábor. Bp., 1957, Európa. Kiadói papírkötés, ragasztott borítóval. A kétezer éves Ovidius. Szemelvények a költő műveiből. Marót Károly bevezetésével. Bp.,1958, Gondolat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító szakad, hiányos, javított. Harold Lamb: A világhódító Nagy Sándor. Fordította: Terényi István. Bp.,1966, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor