Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1689910
11060
310
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Patai jelzéssel: Kuvasz. Bronz, m: 16,5 cm, h:27 cm
1689351
11061
310
Holder's Collection Harlekin figura, festett gipsz, apró lepattanással, jelzett, h: 22 cm, m: 15 cm
1687656
11062
310
cca 1900 jelzés nélkül:Női büszt, márvány talapzaton (apró lepattanásokkal), m:19 cm 1675094
11063
310
Ón puttó, alabástrom talapzaton, m: 11 cm
1677472
11064
310
Jelzés nélkül: Puttó fej. Fali dombormű, gipsz, hibás, 32×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF