Landkarten

Zahl der Lose: 47

12573.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1835 Bajor és Würtembergi királyságok 'sa' Badeni Nagy Hertzegség földképe. Kissé viseltes, szakadt állapotban, 35x48cm/ 1835 Bavaria and Württemberg kingdoms 'and the' earth picture of the Grand Duchy of Baden. Slightly worn, 35x48cm
12574.

Rufpreis:
10 000 HUF

1835 Tirolis, Stájer Ország és Illyria Földképe, Karacs Ferentz, kissé viseltes állapotban, 46×33,5 cm/  1835 Tyrol, Styria and Illyria Earth Pictures map, Karacs Ferentz,slightly dirty, 46 × 33.5 cm
12575.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1970-1980 Az Egyesült Államok térképe. Rand McNally Panoramic Map of the United States, a hajtások mentén szakadásokkal, a sarkoknál kis sérülésekkel, 87x132 cm./ Rand McNally Panoramic Map of the United States, with damages, 87x132
12576.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Tallián Ferenc: A Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbuszvonalainak átnézeti térképe és vasúti hálózati térképe, két oldalas térkép, Magyar Földrajzi Intézet Rt.,  58x33 cm
12577.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1941 3 db helyrajzi térkép Balatonőszöd és környékéről, 2 db vászonra ragasztva, másolatkészítést tiltó bélyegzővel, 1 db kézzel rajzolt (1:50000), különböző méretben
12578.

Rufpreis:
800 HUF

1969 A Magyar Népköztársaság államigazgatási térképe, nagyméretű falitérkép, kis kopásokkal, felcsavarva, 73×115 cm
12579.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1872 Emil von Sydow's Schulatlas, 42 db térkép, közte több kihajthatóval, belsejében grafitceruzás jegyzetekkel. Egészvászon kötésben. / 1872 Emil von Sydow's atlas with 42 maps
12580.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1941 A Német Keleti területek / Der Deutschen Osten. 100x80 cm
12581.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 Tauril-Atlasz I. kötet. Az Osztrák-Magyar Monarchia automobil-térképe. Mérték: 1:600000. Bp., é.n., Tauril-Pneumatik Rt. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
12582.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 Tauril-Atlasz I. kötet. Az Osztrák-Magyar Monarchia automobil-térképe. Mérték: 1:600000. Bp., é.n., Tauril-Pneumatik Rt. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
12583.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF