Tétel

Rufpreis:

11 000 HUF

20

Beschreibung:

Mauritius Mittnacht [Moritz Mittnacht]: Solitudo virorum atq. foeminarum. Augsburg, 1609, Christoph Mang,1 t. (Fametszetű díszcímlap) +70 p.+33 t. (Fametszetű táblák.) Német nyelven.Korabeli festett pergamen-kötés, kopott, kis sérülésekkel a borítón és a gerincen, a díszcímlap részben kijár, foltos lapokkal. / Mauritius Mittnacht [Moritz Mittnacht]: Solitudo virorum atq. foeminarum. Augsburg, 1609, Christoph Mang,1 t.+70 p.+33 t. With Woodcut engraved tables and front pages. Vellum-binding, with worn cover, and little damages on the cover and the spine, the decorative front page partly coming out, with spotty pages.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor