Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Dr. Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Bp.,[1903],Singer és Wolfner, (Budapesti Hírlap Nyomda), VIII+527 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kiadói sérült karton védőtokban, ezt leszámítva szép állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor