Tétel

Rufpreis:

11 000 HUF

10

Beschreibung:

Damaszkin Arzén: A mászái fensíkon. Bp.,1906, Budapesti Hírlap Nyomdája, 284 p. 6 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Későbbi átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az elülső borító tábláján javítással. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor