Tétel

Rufpreis:

16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD

Beschreibung:

Dános Árpád: Az Iparszabadság. A magyar ipari közigazgatási jogban. Bp.,1933, Magyar Jogászegylet,(Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt.), 2+541 p. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, és gerinccel, a gerinc felső részén apró sérüléssel, intézményi bélyegzővel. A szerző, Dános Árpád (1882-1933) által dedikált./ Gilt half-leather-binding, with little bit worn cover and spine, with little damage on the spine, office stamp. In Hungarian language. Signed by the author.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor